Od początku naszej działalności trudnimy się także praniem i czyszczeniem różnego rodzaju tapicerek, zarówno tych meblowych jak i samochodowych. Przez lata przetestowaliśmy i dobraliśmy optymalny zestaw po stronie sprzętowej oraz zoptymalizowaliśmy proces czyszczenia celem zapewnienie maksymalnie dobrych efektów.

Pranie tapicerki meblowej

Meble tapicerowane wymagają czyszczenia co jakiś czas aby mogły zachować wygląd pierwotny. Meble tapicerowane jak i wszystkie inne meble są narażone na różnoarkie zaniczyszczenia zewnetrzne takie jak kurz, plamy z kawy, herbaty czy soków. Nieczyszczenie regularne mebli powoduje, że stają się one siedliskiem drobnoustrojów i alergenów.

Firma nasza oferuje ekstrakcyjne pranie/czyszczenie tapicerek meblowych. Jesteśmy w stanie usunąć wszelkie zabrudzenia z tapicerki Panstwa mebli i przywrócić im pierwotny wygląd. Po praniu meble będą gotowe do użycia już po kilku/kilkunastu godzinach w zależności od rodzaju tapiecrki i charakteru zabrudzenia.

Pranie tapicerki samochodowej

W naszej ofercie posiadamy także czyszczenie/prane tapicerki w samochodzie. Oczywiscie oprócz czyszczenia tapicerki oferujemy także kompleksowe sprzątanie wnętrza pojazdu. W ramach czyszczenia samochodowej tapicerki możemy wyróżnić: pranie foteli przednich, pranie tylnej kanapy, czyszczenie tapicerki dzrzwiowej, czyszczenie podsufitki, pranie podłogi, czyszczenie bagażnika, czyszczenie zagłówków i podłokietnika oraz czyszczenie dywaników samochodowych.

Zdjęcia z naszych realizacji możecie zobaczyć w naszej Galerii.