Wykonujemy zarówno mycie dachów jak i gruntowne czyszczenie oraz odgrzybianie. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Zadzwoń do nas a doradzimy, podpowiemy, wycenimy i umówimy termin: 505-257-475.

Mycie dachów

Mycie dachów do najbardziej podstawowa forma dbania o dachy. Powinna być ona wykonywana okresowo. Polega głównie na usunięciu wodą pod ciśnieniem zabrudzeń łatwo usuwalnych, takich które nie wgryzły się jeszcze w poszycie np. dachówki. Do podstawowego mycia dachów należy także mechaniczne usuwanie liści, igieł wierzchniego nalotu grzybów oraz piasku i kurzu. Regularne mycie dachów jest istotne bo zapopobiega przed zniszczeniem np. szkliwa dachówek.

Czyszczenie dachów

Czyszczenie dachów, w odróżnieniu do prostszego mycia dachów, polega na usuwaniu zabrudzeń/zanieczyszczeń które trwale związały się z powierchnią dachu, np. dachówki. To takich zanieczyszczeń można zaliczyć: mech, pleśń, glony i porosty. Kolejną grupą zanieczyszczeń są te pochodzenia odkominowego. Do każdego rodzaju zanieczyszczenia trzeba zastosować odpowiednią metodę i odpowiednie środki czyszczące.

Jeżeli chcesz umyć bądź gruntowniej wyczyścić swój dach, jeżeli potrzebujesz porady lub wyceny, zadzwoń do nas: 505-257-475.